O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Společnost REMET TECHNIK s.r.o. byla založena v roce 2008, kdy navázala na činnost Ing. Petra Vyskočila podnikajícího pod značkou REMET od roku 1990.

V současné době společnost podniká v oblasti malosériové kovovýroby, a to jak zakázkové, tak s vlastními produkty a v produkci kancelářských a reklamních předmětů z PVC.

Svou činnost REMET TECHNIK s.r.o. zpočátku směřovala pouze do oblasti výroby součástek pro ortopedickou protetiku, výroby speciálních berlí a vycházkových holí, kdy hlavním zpracovávaným materiálem byl dural. S rozvojem technologií a požadavků zákazníků se do popředí dostal nerez a titan a k původnímu spektru výroby se přidala např. i výroba, opravy a úprava speciálních chirurgických nástrojů a nejrůznější zakázková výroba.

V roce 2011 převzala společnost kompletní výrobní program společnosti FURAN s.r.o., zabývající se výrobou a prodejem kancelářských a reklamních předmětů technologií vysokofrekvenčního svařování PVC. Tím se firma REMET TECHNIK s.r.o. přidala k hlavním českým výrobcům kancelářských a reklamních předmětů z plastových fólií s nejširším nabídkovým portfoliem. Realizuje zakázky pro velkoobchod i koncové zákazníky. Nosným programem je zakázková výroba. Technologie výroby umožnuje objednávky již od 1 ks. Klient má možnost zvolit si velikost, tvar a materiál objednávaného zboží podle nabídkového katalogu nebo na základě vlastního požadavku.

Sídlo společnosti je v Praze, výrobní dílny v Dřísech u Brandýsa nad Labem.

Společnost se řídí platnými pravidly GDPR.