Desky

SPISOVÉ DESKY A DESKY NA DOKUMENTY

  • SPISOVÉ DESKY OBÁLKOVÉHO TYPU
  • AKTOVKA S PŘIHRÁDKAMI
  • DESKY NA DOKUMENTY – PREZENTAČNÍ DESKY S CHLOPNÍ

MATERIÁL

Plastová fólie nebo polypropylen

FORMÁT A TVAR

Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 C2 (při rozložení výrobku) či zcela jiné rozměry podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku.

UNIVERZÁLNOST

Podle přání zákazníka je možné vytvořit výrobek v nestandardním tvaru, výseku a rozměru, který bývá určen vnitřní náplní.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škála barev, povrchových vzorů a designů (více v sekci barvy). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Výrobek může být potištěn z vnitřní i vnější strany čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou.

HŘBET A VAZBA

Síla hřbetu je ovlivněna jeho vnitřním obsahem. Na přání klienta lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez omezení šíře.

DOPLŇKY

Užitnou hodnotu výrobku lze zvýšit instalováním kapes na dokumenty, vizitky a reklamní sdělení.

UZAVÍRÁNÍ

Možnost výseku pro zacvaknutí. Zavírání na gumičku, suchý zip, přezku, druk, pásek či klopu. Design je možné vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

POLYPROPYLEN
Desky je možné vyrobit z polypropylenu. Polypropylen má tu výhodu, že umožňuje vytvoření originálních a atraktivních desek klientova přání co do tvaru, barvy, výseku a formátu. Cena se odvíjí podle tloušťky, barvy a povrchu materiálu (více v sekci POLYPROPYLEN).

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500