Diáře

Nabízíme vytvoření originálního diáře, spisovky nebo konferenční mapy podle přání zákazníka. V rozměrech dle vašeho přání.

DIÁŘE (SPISOVKY, KONFERENČNÍ MAPY)

Nabízíme vytvoření originálního diáře, spisovky nebo konferenční mapy podle přání zákazníka. V standardních i nestandardních rozměrech, s vnitřními kapsami a úchytkami, kroužkovou mechanikou a dalšími doplňky. Široká nabídka materiálů a formátů.

FORMÁT A TVAR

Dvou a vícedílné. Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 (při rozložení výrobku) či zcela jiné rozměry podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku. Součástí dodávky je návrh výrobku.

UNIVERZÁLNOST

Podle přání zákazníka je možné vytvořit pouzdro v nestandardním tvaru, výseku a rozměru, který bývá určen náplní pouzdra.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škála barev, povrchových vzorů a designů (více v kapitole barvy ). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

DOPLŇKY

Zavírání na zip, suchý zip, přezku, druk či klopu. Jedna a více kapes různých velikostí, úchytka na pera, kapsa na CD a mobil, kapsa na zip, klip na uchycení dokumentů Kapsy mohou být různě barevné, průhledné či rozdílné barevnosti než je tělo produktu. Vnitřní listy, psací podložky a kalendáře bývají dodávány klientem, v případě zájmu je můžeme zajistit my, včetně jejich kompletace.

DIÁŘE

Design lze vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500