Jídelní lístky

Nabízíme vytvoření originálního jídelního lístku či menu s designem Vašeho podniku nebo desek na diplomovou práci v nestandardním tvaru.

JÍDELNÍ LÍSTKY A MENU DO RESTAURACÍ

Nabízíme vytvoření originálního jídelního lístku či menu s designem Vašeho podniku s možností potisku, povrchové úpravy a dalších doplňků.

DIPLOMOVÉ DESKY

V naší nabídce naleznete širokou škálu prezentačních desek na diplomy. Pro slavnostní příležitosti se nevíce osvědčily klasické materiály v reprezentativním obalu.

FORMÁT A TVAR

Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 (při rozložení výrobku) či zcela jiné rozměry podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku.

UNIVERZÁLNOST

Podle přání zákazníka je možné vytvořit výrobek v nestandardním tvaru, výseku a rozměru, který bývá určen vnitřní náplní.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škála barev, povrchových vzorů a designů (více v sekci BARVY). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Výrobek může být potištěn z vnitřní i vnější strany čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou a kovové patky.

HŘBET A VAZBA

Síla hřbetu je ovlivněna jeho vnitřním obsahem nebo výškou kroužkové mechaniky (více v sekci MECHANIKY). Na přání klienta lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez omezení šíře. Vázaná vazba se využívá pro docílení vzhledu knihy. Listy jsou dodány klientem, my vyrobíme plastový obal a v případně požadavku zajistíme kompletaci a vazbu.

DOPLŇKY

Užitnou hodnotu výrobku lze zvýšit instalováním kapes na dokumenty, vizitky a reklamní sdělení. Uvnitř nebo vně může být zatavená fotografie.

UZAVÍRÁNÍ

Možnost výseku pro zacvaknutí. Zavírání na suchý zip, přezku, druk či klopu. Design lze vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500