Katalogy a příručky

Nabízíme vytvoření obalu pro firemní katalog v korporátních barvách, s možností potisku a doplňků podtrhující image Vaší firmy.

OBALY PRO KATALOGY

Katalog je důležitým marketingovým nástrojem firemní prezentace. Nabízíme vytvoření obalu pro firemní katalog v korporátních barvách ve Vámi určené velikosti a tvaru, s možností potisku a doplňků podtrhující image Vaší firmy.

OBALY PRO PŘÍŘUČKY

Příručky naleznou své využití pro přehledné předání informací o výrobcích či oboru v různých oblastech podnikání a vzdělávání. Pro zefektivnění prezentace lze zvolený design zapracovat na obal i do vnitřních listů, čímž se vytvoří kompaktní celek.

FORMÁT A TVAR

Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 (při rozložení výrobku) či zcela jiné rozměry podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku.

UNIVERZÁLNOST

Podle přání zákazníka je možné vytvořit katalog či příručku v nestandardním tvaru, výseku a rozměru, který bývá určen náplní pořadače.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škála barev, povrchových vzorů a designů (více v sekci barvy). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Katalog a příručka může být potištěna z vnitřní i vnější strany čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou.

HŘBET A VAZBA

Síla hřbetu je ovlivněna velikostí aplikované mechaniky, většinou v rozměrech od 1,5 cm do 10 cm po 5 mm skocích nebo vnitřním obsahem. Nejčastějšími rozměry jsou 2,5 cm, 3,5 cm a 5 cm (více v sekci mechaniky). Na přání klienta lze vyrobit i jiný rozměr bez omezení šíře. Na hřbet je možné umísti kapsu z průhledného materiálu pro výměnu popisků. Praktickým doplňkem je otvor ve hřbetu – prstovýsek, který usnadňuje vyjmutí katalogu nebo příručky z polic. Vázaná vazba se využívá pro docílení vzhledu knihy. Listy jsou dodány klientem, my vyrobíme plastový obal, zajistíme kompletaci a vazbu.

VKLADOVÉ LISTY – ROZŘAĎOVAČE / ROZLIŠOVAČE

Velmi vhodné je při větších objemech dokumentů použít rozdělení kapitol hmatníkem – rozřaďovačem, který napomáhá lepší orientaci. Proložky průhledné, bílé, barevné, s potiskem i v nestandardních rozměrech a výseku dle přání zákazníka Po dodání vnitřních listů klientem, nabízíme jejich kompletaci.
DOPLŇKY
Užitnou hodnotu katalogu či příručky lze zvýšit instalováním kapes na vizitky, CD, vzorky a reklamní sdělení. Uvnitř nebo vně může být zatavená fotografie. Nabízíme závěsné obaly na CD v různých barvách a velikostech (1 a více kapes na obalu).

UZAVÍRÁNÍ

Možnost výseku pro zacvaknutí. Zavírání na suchý zip, přezku, druk či klopu. Design lze vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500