Obaly a vzorníky

Široká škála skladovacích obalů pro nejrůznější účely – přepravky s víkem i bez, skladovací regálové boxy, distribuční obaly a speciální obaly.

OBALY NA VÝROBKY A SKLADOVACÍ OBALY

V naší nabídce naleznete širokou škálu skladovacích obalů pro nejrůznější účely – přepravky s víkem i bez, skladovací regálové boxy, distribuční obaly a speciální obaly. Hlavní výhodou plastových obalů je jejich trvanlivost a vlhku odolnost. Stávají se tak efektivní náhradou obalů z papírového kartonu. Obaly jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a lze je recyklovat. Lze doplnit etiketami, potiskem a kapsami.

Obaly dodáváme jak v typizovaných rozměrech (výrobky prodávané v obchodních řetězcích: štětce, nástroje, stavební materiály), tak v nestandardních rozměrech a tvarech upravených podle velikosti výrobku uvnitř (např. obaly na konzervování zbraní).

VZORKOVNICE A OBALY NA VZORKY

  • VZORNÍKY V PODOBĚ LEPORELA
  • VZORNÍKY NA STAVEBNÍ MATERIÁL
  • VZORNÍKY NA FILMY
  • VZORNÍKY PRO PROFESIONÁLY (stomatology apod.)

Vzorkovnice a obaly na vzorky jsou jednou z možností jak prezentovat Vaši společnost. Přehledné a praktické uložení vzorků materiálů pomáhá Vašim zákazníkům získat přesnou představu o nabízených produktech – materiálové kvalitě, textuře a barvách. Umožňuje zákazníkům si na produkty sáhnout, což jistě ocení. Může se jednat o vzorkovnice stabilní – na pultech obchodů, nebo příruční, které prezentujete přímo u zákazníka.

FORMÁT A TVAR

Vytvoříme Vám na míru vzorník materiálů, jehož konstrukce a řešení obalu se odvíjí od velikosti a tvaru prezentovaného materiálu. Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 (při rozložení výrobku) či atypické vzorníky o více segmentech (tří a vícedílný) podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku. Součástí dodávky je návrh výrobku.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce jsou průhledné a barevné fólie s velkou škálou barev, povrchových vzorů a designů (více v sekci barvy). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Výrobek může být potištěn z obou stran čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou.

HŘBET A VAZBA

Síla hřbetu je ovlivněna jeho vnitřním obsahem. Na přání klienta lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez omezení šíře. U vzorkovnic na dílčí vzorky dodáváme obaly v různých velikostech (1 a více kapes v obalu) sešitých ve vazbě nebo závěsné v kroužkové mechanice (více v sekci MECHANIKY ).

BEZFTALÁTOVÉ FÓLIE

Nabízíme použití bezftalátových plastových fólií. Ty jsou šetrnější nejen k životnímu prostředí a lidskému zdraví, ale také k citlivějším materiálům, jakými jsou například mince, které v kontaktu s nimi neoxidují.

DOPLŇKY

Jedna a více kapes různých velikostí. Kapsa z průhledné či barevné fólie. Kapsy mohou být různě barevné či rozdílně barevné od těla produktu. Obal a vzorkovnice může být uvnitř nebo vně doplněna o zatavenou fotografii.

UZAVÍRÁNÍ

Možnost výseku pro zacvaknutí. Zavírání na zip, suchý zip, přezku, druk či klopu. Design je možné vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

POLYPROPYLEN

Obaly na výroky a vzorkovnice je možné vyrobit z polypropylenu. Jedná se o velmi všestranný materiál, který nabízí skvělou kombinaci vlastností: pevnost, lehkost, tepelnou odolnost, tuhost v ohybu, snadnou opracovatelnost. Polypropylen má navíc tu výhodu, že umožňuje vytvoření originálního a atraktivního výrobku podle klientova přání co do tvaru, barvy, výseku a formátu. Cena se odvíjí podle tloušťky, barvy a povrchu materiálu (více v kapitole POLYPROPYLEN ).

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500