Pouzdra

Vyrábíme pouzdra na CD a DVD disky, pouzdra na doklady, vizitkovníky a další pouzdra na míru vašim požadavkům a firemním barvám.

POUZDRA NA CD

Pouzdra pro uložení závěsných obalů na CD sloužící k archivaci CD a DVD disků. Závěsné obaly v různých velikostech (1 a více kapes v obalu). Možnost vytvoření pouzdra v různých barvách, materiálech a vazbách.

POUZDRA NA DOKLADY

Nabízíme vytvořenÍ pouzdra na doklady na míru, podle velikosti, typu a počtu vkládaných dokumentů s velkým výběrem materiálů a designu (dekoru) a doplňkovou úpravou. Jedná se například o pouzdra na pasy, vojenské knížky, průkazy pro státní instituce – certifikované výrobky na povolení. Obal může být součástí certifikovaného dokladu.

POUZDRA NA VIZITKY – VIZITKOVNÍKY

Vizitkovníky vytvořené na míru s širokou nabídkou materiálů, formátů a vazeb. Výroba luxusních vizitkovníků například v imitaci kůže, oboustranná pouzdra, pouzdra na vizitky s kroužkem na šperk či na připevnění k peněžence a další aplikace podle přání zákazníka.

FORMÁT A TVAR

Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 (při rozložení výrobku) či zcela jiné rozměry podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škála barev, povrchových vzorů a designů (více v kapitole BARVY). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Pouzdro může být potištěno z vnitřníi vnější strany čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou a kovové patky.

HŘBET A VAZBA

Síla hřbetu je ovlivněna jeho vnitřním obsahem. Na přání klienta lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez omezení šíře. Vázaná vazba se využívá pro docílení vzhledu knížky. Listy jsou dodány klientem, my vyrobíme plastový obal, v případě požadavku zajistíme kompletaci a vazbu. U pouzder na CD a vizitkovníků dodáváme závěsné obaly v různých velikostech (1 a více kapes v obalu) sešitých ve vazbě.

DOPLŇKY

Zavírání na zip, suchý zip, přezku, druk či klopu.Design je možné vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500