Reklamní předměty

Odolné stolní a kancelářské podložky, podložky pod myši, nápoje a jiné podložky s libovolnou grafikou dle přání zákazníka.

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY PODLE POŽADAVKU ZÁKAZNÍKA

  • PODLOŽKY POD MYŠ
  • PODLOŽKY POD NÁPOJE
  • STOLNÍ A KANCELÁŘSKÉ PODLOŽKY

Podložky jsou vyráběny na zakázku s libovolnou grafikou dle požadavků zákazníka s využitím digitálního tisku. Jsou vyrobeny z materiálů odolných proti opotřebení při každodenní práci.

PSACÍ PODLOŽKY

Šikovným pomocníkem může být psací podložka jednodeska či dvoudeska s klipem, vysoká praktická užitnost pro pochůzkovou administrativu. Je to také výborný nevtíravý nositel reklamního sdělení. Kovová mechanika s klipem umožňuje stohovat pouze několik listů. Podložky jsou opatřeny rychloupínacím klipem s háčkem, který umožňuje zavěšení na zeď. Na boku je praktický úchyt na tužku, která je tak rychle po ruce.

MATERIÁL

Horní část s grafikou může být opatřena speciální zdrsněnou fólií, která je čirá a neoddělitelná. Lamino podložky jsou opatřeny UV filtrem. Podkladový materiál je protiskluzný, aby podložka přilnula k pracovnímu stolu. Podložky jsou vyráběny v různých tloušťkách a rozměrech.

FORMÁT A TVAR

Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 či zcela jiné rozměry podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku.

UNIVERZÁLNOST

Podle přání zákazníka je možné vytvořit výrobek v nestandardním tvaru, výseku a rozměru.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škála barev, povrchových vzorů a designů (více v sekci BARVY). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Technologie výroby umožňuje vytvoření reklamního předmětu zcela nestandardního tvaru pro širokou škálu použití. Přijďte za námi se svým požadavkem a my Vám vytvoříme originální vzorek s reklamním potiskem.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500