Sběratelská alba

Sběratelská alba a pouzdra pro profesionály slouží k přehlednému a bezpečnému ukládání předmětů s možností prezentace.

NUMISMATICKÁ ALBA

  • SBĚRATELSKÁ ALBA – bankovky, pohledy, filmy, samolepy, hračky, atypické předměty, zbraně, profesní pomůcky a jiné
  • POUZDRA PRO PROFESIONÁLY A JINÉ SPECIALISTY

Sběratelská alba a pouzdra pro profesionály slouží k přehlednému a bezpečnému ukládání předmětů s možností prezentace. Ideální pro uložení předmětů, které jsou vystaveny častému prohlížení. Může se jednat o alba stabilní – nepřenosná, nebo příruční, která lze využívat k prezentaci – katalogová kniha.

FORMÁT A TVAR

Vytvoříme Vám na míru album, jehož konstrukce a řešení obalu se odvíjí od velikosti a tvaru prezentovaného materiálu. Standardní formáty řad A, B, C na výšku i na šířku maximálně do velikostí A2, B2, C2 (při rozložení výrobku) či atypické vzorníky o více segmentech (tří a vícedílný) podle přání zákazníka do velikosti 50 x 78 cm. Rozměr ovlivňuje spotřebu materiálu a velikost tisku. Součástí dodávky je návrh výrobku.

VKLADOVÉ LISTY

Standardní rozměry:

  • 3 listy / 7 x 5 políček (pro mince do Ø 25 mm)
  • 4 listy / 5 x 4 políček (pro mince do Ø 32 mm)
  • 3 listy / 4 x 3 políček (pro mince do Ø 44 mm)

Atypické rozměry listů se odvíjí od velikosti a tvaru prezentovaného materiálu. Dodáváme obaly v různých velikostech (1 a více kapes v obalu).

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce jsou průhledné i barevné fólie s velkou škálou barev, povrchových vzorů a designů (více v sekci barvy ). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Výrobek může být potištěn z obou stran čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou a kovové patky.

HŘBET A VAZBA

Síla hřbetu je ovlivněna jeho vnitřním obsahem. Na přání klienta lze vyrobit jakýkoliv rozměr bez omezení šíře. Možnost vázané nebo kroužkové vazby v různých velikostech a výškách (více v sekci MECHANIKY).

BEZFTALÁTOVÉ FÓLIE

Nabízíme použití bezftalátových plastových fólií. Ty jsou šetrnější nejen k životnímu prostředí a lidskému zdraví, ale také k citlivějším materiálům, jakými jsou například mince, které v kontaktu s nimi neoxidují.

DOPLŇKY

Jedna a více kapes různých velikostí. Kapsa z průhledné nebo barevné fólie. Kapsy mohou být různě barevné a také rozdílné barevnosti než je tělo produktu. Album či pouzdro může být uvnitř nebo vně doplněno o zatavenou fotografii.

UZAVÍRÁNÍ

Možnost výseku pro zacvaknutí. Zavírání na zip, suchý zip, přezku, druk či klopu. Design je možné vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

POLYPROPYLEN

Alba je možné vyrobit z polypropylenu. Jedná se o velmi všestranný materiál, který nabízí skvělou kombinaci vlastností: pevnost, lehkost, tepelnou odolnost, tuhost v ohybu, snadnou opracovatelnost. Polypropylen má navíc tu výhodu, že umožňuje vytvoření originálního a atraktivního výrobku podle klientova přání co do tvaru, barvy, výseku a formátu. Cena se odvíjí podle tloušťky, barvy a povrchu materiálu (více v kapitole POLYPROPYLEN).

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500