Visačky a kapsičky

Visačky, jmenovky, obaly a pouzdra na mobily, tablety, ipody, laptopy. Podle přání zákazníka je možné vytvořit pouzdro v nestandardním tvaru.

VISAČKY (JMENOVKY)

Různé druhy visaček na kufry, dokumenty, jmenné visačky a další. Široká nabídka materiálů, možnost vytvoření visačky na míru.

OBALY NA MOBILY, TABLETY, IPODY, LAPTOPY

Vodovzdorná pouzdra přizpůsobená danému výrobku. Vhodná jako dárek v korporátních barvách s reklamním potiskem. Zakázková výroba s širokým výběrem aplikací, barev a materiálů.

FORMÁT A TVAR

Standardní i nestandardní formáty do velikosti 50 x 78 cm. Podle přání zákazníka je možné vytvořit pouzdro v nestandardním tvaru, výseku a rozměru, který bývá určen výrobkem uvnitř.

BAREVNOST A DESIGN

V nabídce je veliká škálabarev, povrchových vzorů a designů (více v sekci barvy). Nabídka je pravidelně doplňována o nejnovější trendy. Cena závisí na barevnosti, síle, typu a kvalitě materiálu.

TISK

Výrobek může být potištěn z obou stran čtyřbarevným tiskem nebo tiskem s menším počtem barev. Samotná barevnost pak nejvíce ovlivňuje jeho cenu. Nabízíme také doplňkový tisk zlatou a stříbrnou barvou.

KAPSY

Jedna a více kapes různých velikostí. Kapsa z průhledné či barevné fólie. Kapsy mohou být různě barevné či rozdílné barevnosti než je tělo produktu.

DOPLŇKY

Zavírání na suchý zip, přezku, druk či klopu. Tkanička na zavěšení na krk.
Visačky mohou být doplněny kroužkem nebo skobou pro uchycení, jmenovky pak sponou či klipsou.
Design je možné vylepšit prolisem nebo použitím parciálního laku, který je nanesen jako poslední vrstva na potištěnou plochu.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE

+420 326 303 472

Kontakt

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Šrobárova 2002/40
101 00, Praha 10 - Královské Vinohrady
IČO: 28441125
DIČ: CZ28441125
Číslo účtu: RB 5842606001/5500